• Začiatok školského roka

• Milí rodičia,

v pondelok 2.9. začíname školský rok sv. omšou o 8.30 v farskom kostole Nanebovzatia Panny Márie. Po skončení sv. omše sa všetci žiaci spolu s pani učiteľkami presunú do budovy školy. Obed v školskej jedálni a tiež školský klub deti bude zabezpečený od utorka 3.9.

Prváci spolu s rodičmi majú v tento deň rodičovské združenie. Plenárne rodičovské združenie ostatných ročníkov bude vo štvrtok 5.9 o 16.00 v jedálni školy. Po ňom sa uskutoční aj triedne rodičovské združenie s predpokladaným začiatkom o 17.00.

• Pozvánka

• Milí priatelia,

po letnej pauze, si vám dovoľujeme pripomenúť a srdečne vás pozvať na 1.seminár II.série odborných prednášok – Odpovede na požiadavky doby.

Miesto konania: Diecézne centrum Jána Pavla II., Kapitulská 21, Banská Bystrica

Termín: 7.9.2024 o 13:30 /prosíme o presnosť príchodu/

Téma seminára: Sebahodnota ako cesta k prijatiu seba ako daru.

Naši hostia Mgr. Andrej Karcagi, farár farnosti Veľké Uherce a Mgr. Anna Siekelová, riaditeľka CKP Femnia n.o., lektorka Billingsovej ovulačnej metódy, sa vám budú snažiť odovzdať informácie a svoje skúsenosti v oblasti odprezentovania témy prirodzených metód plánovania rodičovstvapre mladých, ako súčasť prípravy na zodpovedné vzťahy a sebahodnotu akocesty prijatia Božieho poriadku.Pozývame učiteľov náboženstva, rodičov, výchovných poradcov, animátorova pastoračných spolupracovníkov. Prosíme o potvrdenie vašej účasti čím skôr z organizačných dôvodov, najneskôr však do 5.9.2024 do 15:00. Odporúčaný dobrovoľný príspevok, /nie je povinný, aby nikomu nebránil seminára sa zúčastniť/, na úhradu časti nákladov je 10 eur prejednotlivca/ manželský pár.V prílohe zasielame info plagát a veľmi pekne by sme vás chceli poprosiť o propagáciu na sociálnych sieťach a medzi vašimi priateľmi, nech sa dobré dielo šíri ďalej, veľká vďaka.Tešíme sa na vašu účasť.

• riaditeľ +421 48 415 34 29;
            sekretariát +421 48 415 34 60;
            ekonómka +421 48 415 48 47
            personalistka +421 48 415 47 29;
            materská škola +421 48 420 44 20;
            Cirkevná šk. jedáleň +421 48 415 48 47;
          • Nám. Š. Moysesa 23, 974 01 Banská Bystrica
            974 01 Banská Bystrica
          • Riaditeľ: Mgr. Michal Chrenka
            Zástupkyňa riaditeľa pre 1.st. ZŠ: Mgr. Miroslava Rusnáková
            Zástupkyňa riaditeľa pre 2.st. ZŠ: Mgr. Mária Dvořáková
            Zástupkyňa riaditeľa pre MŠ: Mgr. Andrea Nováková PhD.
            Vedúca ŠKD: Adela Saksová
            Vedúca jedálne: Dominika Róthová