• Cesta do minulosti

• Naša druhá dobrodružná výprava s názvom Cesta do minulosti opäť pozvala obe tretiacke triedy ku vzájomnej spolupráci. V miešaných dvojiciach (jeden žiak z 3.A a jeden z 3.B) sa vybrali do terénu - minulosti hľadať odpovede na rôzne úlohy.

• Dobrodružná výprava za pokladom

• Tento školský rok sa u tretiakov z oboch tried ( 3.A a 3.B) nesie v duchu Dobrodružnej výpravy za pokladom. Naša prvá výprava nás hneď prvý septembrový týždeň zaviedla do Španej doliny, kde sme sa v historickej škole zoznámili so Špančom, hlavnou postavou knižky Medená krajina. Okrem toho sme písali husacím perom, oboznámili sa s ťažbou medi a nazbierali si  “malachitové”  kamienky.

• Nalaďme sa na seba!

• Takto si nazvali jedno dopoludnie žiaci 2.A a 2.B triedy, kedy išli na spoločný výlet do prírody, konkrétne k rybníku na Uhlisko. Cieľom tohto výletu nebolo poznávanie okolia, dali si vyšší cieľ a to zažiť priateľskú atmosféru v kruhu svojich spolužiakov i takmer spolužiakov. Cieľ bol splnený, žiaci sa nielen naladili, no v mnohých veciach i zladili. Veríme, že aj takéto malé kroky môžu prispieť k lepším medziľudským vzťahom.

• Knižnica je otvorená

• Aj tento rok sú zázračné dvere na druhom poschodí otvorené pre všetkých zvedavých čitateľov.

Čas výpožičiek: utorok a štvrtok cez veľkú prestávku 9.35-9.50.

Teší sa na vás pani učiteľka Nováková.

• riaditeľ +421 48 415 34 29;
            sekretariát +421 48 415 34 60;
            ekonómka +421 48 415 48 47
            personalistka +421 48 415 47 29;
            materská škola +421 48 420 44 20;
            Cirkevná šk. jedáleň +421 48 415 48 47;
          • Nám. Š. Moysesa 23, 974 01 Banská Bystrica
            974 01 Banská Bystrica
          • Riaditeľ: Mgr. Michal Chrenka
            Zástupkyňa riaditeľa pre 1.st. ZŠ: Mgr. Miroslava Rusnáková
            Zástupkyňa riaditeľa pre 2.st. ZŠ: Mgr. Mária Dvořáková
            Zástupkyňa riaditeľa pre MŠ: Mgr. Andrea Nováková PhD.
            Vedúca ŠKD: Adela Saksová
            Vedúca jedálne: Dominika Róthová